Praca - dam Michał dolnośląskie Cała Polska kontakt
ZDECYDOWANY NA WYJAZD ?? JEŚLI MOŻESZ WYJECHAĆ Z MIEJSCA GDZIE AKTUALNIE PRZEBYWASZ ( i tam nie wracać..zbyt często) TO CZYTAJ DALEJ.......... U K Ł A D na p o c z ą t e k ( z możliwością związku po bliższym poznaniu się!!) dla geja pasywnego w analu z wspólnym zamieszkaniem. Wymagania: oferta dla chłopaka geja, zdrowego, szczupłego (lubię szczupłych, chudych, otyli i przypakowani oraz Bi proszę nie pisać!!!!), sympatycznego z uśmiechem na twarzy, miłego rozmownego w miarę przystojnego w wieku 18 do 28 (max) lat męskiego z wyglądu i zachowań. Dać Ci mogę wiele kie..szon...kowe miesięczne (do ustalenia), pełne utrzymanie plus zakupy ciuchów, wycieczki krajowe i zagraniczne a także zabezpieczenie na przyszłość, po długiej znajomości..... Jeśli lubisz eleganckiego pana w średnim wieku (Ja 49/180/78) a różnica wieku Ci nie przeszkadza, jeżeli nie masz żadnych zobowiązań typu nauka czy praca, zaborczych rodziców, czy też dużego grona kolegów i koleżanek -- to pisz. Ps. jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć to napisz kilka zdań o sobie opisz się: wiek, wzrost, waga, gdzie z kim mieszkasz, co porabiasz, podaj nr telefonu (przy pierwszej wiadomości, bo nie odpiszę Ci. Osoby mające problemy z psychiką, cierpiące na debilizm, uzależnieni od narkotyków, alkoholu. PROSZĘ NIE PISAĆ.
Wczoraj 21:26 2858907 Zgłoszenie
Praca - dam Tomek 41 lat dolnośląskie Wrocław kontakt
Poszukiwany student/licealista, który regularnie będzie sprzątał mieszkanie (raz w tygodniu). Szukam kogoś słownego, uczciwego i z jakimś już pojęciem o sprzątaniu.
14-02-2018 21:29 2849190 Zgłoszenie
Praca - dam mlody 21 lat dolnośląskie Bytom kontakt
Czesc czy jest w bytomiu praca w cukierni na tlusty czwartek albo cos dluzej praca
05-02-2018 16:55 2840101 Zgłoszenie
Praca - dam Karol dolnośląskie wrocław kontakt
Jesteś młody, max 25 lat, proporcjonalnie zbudowany, potrafisz napisać do mnie lub zadzwonić, wysłać foto a nie masz kasy lub potrzebujsz zarobić lub być w stałym układzie towarzysko-seksualnym - daj znać... Może warto. Ustabilizowany finansowo facet 37/181/65 akt, przystojny, z dobrą pozycją, osoba publiczna, szuka kochanka na stałe. Reszta w e-mail i jak prześlesz zdjęcie twarzy. Proponuję podać nr telefonu - przyśpieszy to kontakt.
05-02-2018 03:37 2839519 Zgłoszenie
Praca - dam Marcin dolnośląskie Cała Polska kontakt
PROWADZENIE DOMU . Oferta pracy dla geja szczupłego, pasywnego w wieku od 20 do 35 lat,b.dobre warunki do ustalenia, zapewniam mieszkanie i utrzymanie.
28-01-2018 12:29 2831868 Zgłoszenie
Praca - dam Michał dolnośląskie woj. Małopolskie kontakt
JEŚLI MOŻESZ WYJECHAĆ Z MIEJSCA GDZIE AKTUALNIE PRZEBYWASZ ( i tam nie wracać..zbyt często) TO CZYTAJ DALEJ.......... U K Ł A D na p o c z ą t e k ( z możliwością związku po bliższym poznaniu się!!) dla geja pasywnego w analu z wspólnym zamieszkaniem. Wymagania: oferta dla chłopaka geja, zdrowego, szczupłego (lubię szczupłych, chudych, otyli i przypakowani oraz Bi proszę nie pisać!!!!), sympatycznego z uśmiechem na twarzy, miłego rozmownego w miarę przystojnego w wieku 18 do 28 (max) lat męskiego z wyglądu i zachowań. Dać Ci mogę wiele kie..szon...kowe miesięczne (do ustalenia), pełne utrzymanie plus zakupy ciuchów, wycieczki krajowe i zagraniczne a także zabezpieczenie na przyszłość, po długiej znajomości..... Jeśli lubisz eleganckiego pana w średnim wieku (Ja 49/180/78) a różnica wieku Ci nie przeszkadza, jeżeli nie masz żadnych zobowiązań typu nauka czy praca, zaborczych rodziców, czy też dużego grona kolegów i koleżanek -- to pisz. Ps. jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć to napisz kilka zdań o sobie opisz się: wiek, wzrost, waga, gdzie z kim mieszkasz, co porabiasz, podaj nr telefonu (przy pierwszej wiadomości, bo nie odpiszę Ci. Osoby mające problemy z psychiką, cierpiące na debilizm, uzależnieni od narkotyków, alkoholu. PROSZĘ NIE PISAĆ.
26-01-2018 11:53 2829727 Zgłoszenie